MODÜLER KLİMA SANTRALLERİ

MODÜLER KLİMA SANTRALLERİ

MODÜLER KLİMA SANTRALLERİ

Ürün Özellikleri

Klima santrali EUROVENT belgeli olup EN 1751: 1988, DIN 1946 Kısım 4 :2008, DIN EN ISO 5167 Standartlarında teste tabi tutulmuştur.
. EN 1886 ya göre Gövde Mekanik dayanımı için Max SEHİM: EN 1886 ya göre pozitif ve negatif basınç D1(M), Maksimum Kaçak -400 Pascal için : L2, +700 Pascal için: L2 , Filtre Bypass Kaçağı : F9 , Termal iletkenlik renci : T3 , Isı Köprüsü : TB3 sınıfıdır.
. Gövde Panellerinin iç ve dış saçları daldırma galvanizli çelikten mamul, dış sac RAL 9002 polyester esaslı toz boyalı olarak imal edilmektedir.
. Tüm paneller ve kapılar çift cidarlı olup; saç kalınlıkları minimum dış sac 1 mm.iç sac 0,8 mm dir.
. Tüm gövde iç yüzeyleri tamamen düzgün, pürüzsüz, yıkama ve silme temizliklerine uygun olup,hiçbir şekilde kaynaklı birleştirme yapılmamaktadır.
. İç sac ve dış sac arasında izolasyon malzemesi olarak 50 mm.kalınlığında Taşyünü kullanılmaktadır.
. Santral panellerinin montajı ve demontajı tamamıyla dışarıdan gerçekleştirilmektedir.
. Santral hücre bağlantıları dışarıdan bağlantı elemanları vasıtası ile gerçekleştirilmektedir.
. Santral kaseti üzerinde santral teknik bilgilerini içeren ve ayrıca her hücrede hücreleri tanımlayan, kolayca sökülmeyen, nem ve suya dayanıklı, uzun ömürlü bilgi etiketleri bulunmaktadır.
. Santralin birden fazla hücreler halinde sahaya sevk edilmesi durumunda, hücrelerin kolayca birleştirilmelerini sağlamak amacıyla, hücrenin hangi santralin hangi hücresi olduğunu gösteren bilgi etiketleri ve hücre bağlantı aparatları santral üzerinde bulunacaktır.
. Eurovent ve DIN 1946/4 : 2008 Hijyen belgeli